Logo GNP
Rezervace vstupenek na maturitní ples

Jak provést rezervaci

1. V hlavní nabídce vyberete patro, v němž chcete stůl rezervovat.
  2. U každého stolu je uvedena jeho maximální kapacita a počet volných míst.
    Příklad:
    U stolu číslo 16 je celkem 6 míst, z nichž jsou 2 doposud nerezervovaná.
  3. Pokud nejsou u daného stolu počty míst uvedeny (je použit zápis -/-), nejsou lístky pro tento stůl v prodeji.
  4. Po kliknutí na vybraný stůl se zobrazí formulář pro vyplnění kontaktních údajů a počtu rezervovaných míst.
  5. Studenti prim a sext mají k dispozici hesla pro své třídy, pro ostatní je heslem číslo deset napsané číslicemi.
  6. Po vyplnění formuláře a jeho odeslání pomocí tlačítka Rezervovat proběhne rezervace míst. Potvrzení bude zasláno na uvedenou mailovou adresu.
  7. Přejete-li si rezervovat místa u různých stolů, opakujte prosím objednávku zvlášť pro jednotlivé stoly.
  8. V prvních dvou fázích, tj. pro sexty a primy, prosíme, aby studenti neobjednávali nadměrná množství lístků, tj. více než cca 6 míst.
  9. Chybně provedenou objednávku je možné stornovat pomocí hesla zaslaného v potvrzovacím emailu. Heslo je platné pouze 24 hodin od provedení objednávky!
  10. Pro studenty sext bude bude rezervace spuštěna od 14. 11. 2018 19:00 do 20. 11. 2018 7:00, pro studenty prim od 20. 11. 2018 20:00 do 26. 11. 2018 10:00.
  11. Pro studenty ostatních tříd a veřejnost bude rezervace spuštěna od 26. 11. 2018 ve 12:00 a ukončena 30. 11. 2018 ve 23:00.
  12. Po uplynutí doby určené pro rezervaci vybere peníze a vydá vstupenky třídní učitel (v případě prim a sext), resp. p. Braunsteinová. Platbu za lístky je nutné učinit do tří pracovních dnů od uzavření rezervace, resp. od předání lístků třídnímu učiteli.
  13. Lístky k stání pak budou k dispozici u hospodářky školy p. Braunsteinové. V tomto systému je nelze objednávat.
  14. V nákresu sálu jsou orientačně naznačeny přibližné pozice jednotlivých tříd při šerpování, resp. stužkování.
  15. Umístění stolů v nákresu je pouze orientační, pro přesnou představu je k dispozici podrobný plán Velkého sálu Lucerny.
  16. V případě jakýchkoli nejasností, připomínek či chybné funkce systému se prosím obracejte na email musil@gym-prazacka.cz.